نماینده‎ مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: بهارستانی‌ها پیگیر وضعیت دریاچه‎ ارومیه و اعتبارات آن هستند.

وضع دریاچه ارومیه، اعتبارات و پروژه‎های آن رضایت بخش است

نماینده‎ مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: بهارستانی‌ها پیگیر وضعیت دریاچه‎ ارومیه و اعتبارات آن هستند.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد احیا دریاچه ارومیه به نقل از  خبرگزاری مجلس .  بودجه اختصاص داده شده به منظور احیای دریاچه ارومیه در سالهای گذشته بسیار کم بود و بودجه سال گذشته نیز اخیراً پرداخت شده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وضع دریاچه و اعتبارات و پروژههای آن بر خلاف برخی سخنان رضایت بخش است و تونل سد کانی سیب به منظور انتقال آب به دریاچه نیز تکمیل شده است و همچنین طرحهایی نیز تا پایان شهریور اجرا خواهند شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم با اشاره به ارائه مصوبه‌ه‏ایی در صحن علنی مجلس در خصوص دریاچه ارومیه، گفت: تشکیل صندوق با سهامداری مردم و دولت طرحی بود که توسط بنده به صحن علنی مجلس ارائه شد و مورد استقبال رئیس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت که جزئیات آن پس از تصویب در چارچوب حقوقی به سمع و اطلاع خواهد رسید.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فاضلاب‌ تبریز و شهرهای همجوار دریاچه نیز در حال ساخت و تکمیل هستند و به زودی خبرهای خوبی در حوزه احیای دریاچه ارومیه خواهیم شنید و این نکته را نیز باید مد نظر داشت که احیاء و اقدامات در این راستا طبق امکانات انجام میگیرد./

 

 

دسته بندی موضوعی:

افزودن دیدگاه جدید